Choć Stowarzyszenie Strzelecko Obronne „Pionier” słynie głównie z treningów strzeleckich, to jego członkowie pokazują, że ważna jest i teoria.

Wiele osób miało już możliwość zwiedzania nowoczesnej komendy powiatowej policji w Krośnie Odrzańskim. Ostatnio zapoznać się z nią mogła młodzież z Gubina.
Na zaproszenie komendanta powiatowego policji mł. insp. Roberta Koniecznego ponad 40-osobowa grupa z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gubinie, a jednocześnie członków Stowarzyszenia Strzelecko Obronnego Gubiński Klub Sportowy „Pionier”, odwiedziła komendę powiatową.
- Była krótka prezentacja kierownictwa i szefów wydziałów, filmy dotyczące rekrutacji w szeregi policji, zwiedzanie nowego obiektu, siłowni, strzelnicy i wszystkiego co dla młodzieży było ciekawe w tym imponującym oraz nowoczesnym budynku - wymienia Ziemowit Patek z „Pioniera”.
Rozmowy z funkcjonariuszami grupy antyterrorystycznej, przewodnikiem psa policyjnego i mnóstwo informacji od rzecznik asp. szt. Justyny Kulki. Korzystając z okazji grupa odwiedziła też komendę powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!