Krośnieńscy funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi na obozach i półkoloniach, gdzie przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu Krośnieńscy funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi na obozach i półkoloniach, gdzie przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu

Krośnieńscy funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi na obozach i półkoloniach, gdzie przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu. (© KPP Krosno Odrzańskie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci w czasie wakacji dbają o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Krośnieńscy funkcjonariusze spotykają się z najmłodszymi na obozach i półkoloniach, gdzie przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu.

W ubiegłym tygodniu mundurowi spotkali się z dziećmi i młodzieżą w Budachowie oraz Kołatce, gdzie szczególną uwagę zwrócili na bezpieczeństwo podczas wypoczynku. Funkcjonariusze zgłębiali wiedzę młodych ludzi w zakresie ostrożności, przezorności oraz nieprzeceniania swoich możliwości podczas kąpieli. Przypomniano o tym, aby kąpać się tylko w miejscach strzeżonych przez ratowników. Podczas spotkania dzieci miały możliwość obejrzenia sprzętu policyjnego, wykorzystywanego w trakcie akcji. Było przy tym mnóstwo śmiechu i zabawy jak również ciekawych pytań , na które wyczerpująco udzielali odpowiedzi krośnieńscy funkcjonariusze. - Pamiętajmy, że bezpieczny wypoczynek zależy głównie od nas samych - mówi rzecznik krośnieńskiej policji, Sylwia Betka.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!