Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę, 13 kwietnia, z parku pałacowego przy Młodzieżowym...

XVII Półmaraton Przytok. Na starcie stanęło około 200 biegaczy. Zdjęcia z rozgrzewki i startu [CZ. 1]

W sobotę, 13 kwietnia, z parku pałacowego przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Przytoku pod Zieloną Górą wystartował XVII Półmaraton Przytok. W biegu na dystansie 21,095 km wzięło udział niespełna 200 uczestników. Trasa biegu była wymagająca i prowadziła przez miejscowości Droszków, Czarna, Zabór, Łaz z metą w Przytoku. Wśród mężczyzn najlepszy był Łukasz Hryciuk, który dystans pokonał w czasie 1:12:55. Natomiast wśród kobiet zwyciężyła Lucyna Poznańska z czasem 1:36:50. Bieg ukończyło 162 zawodników. Uzyskane wyniki zaliczane są do „Korony Przytoku”. O zdobyciu Korony decydować będzie suma miejsc zajętych w biegu i w rozgrywanym w niedzielę szosowym wyścigu kolarskim Piekło Przytoku. ZOBACZ TAKŻE ZDJĘCIA Z TRASYZOBACZ ZDJĘCIA Z METY