Krosno Odrzańskie: Tancerze Etny do końca liczyli się w walce o nagrodę publiczności. Ostatecznie zajęli miejsce poza podium (ZDJĘCIA)

Występ Etny został obejrzany przez internautów ok. 25 tys. razy! - W kategorii wiekowej do lat 11 byliśmy bezapelacyjnym zwycięzcą - mówi Sylwia Szostak. Studio Tańca Nowoczesnego Etna
Grupa Flesz ze Szkoły Tańca Nowoczesnego Etna, jako jedyny przedstawiciel województwa lubuskiego, dzielnie walczyła o nagrodę publiczność w ogólnopolskim turnieju Tancbuda Challenge. Ostatecznie zajęli czwarte miejsce.

- W kategorii wiekowej do lat 11 byliśmy bezapelacyjnym zwycięzcą jeżeli chodzi o głosy publiczności - cieszy się instruktorka ze Szkoły Tańca Nowoczesnego Etna, Sylwia Szostak. - Dziękujemy za każdego „lajka”. Nasz występ został obejrzany 25 tys. razy! 2100 osób kliknęło "łapkę w górę"! To dzięki Wam tancerze z Krosna Odrzańskiego wypromowali swoją pracę w całej Polsce, a nawet za granicą.

Studio Tańca Nowoczesneg Etna w czołówce grup tanecznych w Polsce (ZDJĘCIA)

Bez wsparcia i "pospolitego ruszenia" nie udałoby się osiągnąć takiego wyniku. - W imieniu rodziców, tancerzy oraz swoim z całego serducha dziękuję za każdego lajka pod filmikiem, dziękuję za waszą waleczność, słowa uznania i ogromne zaangażowanie - mówi S. Szostak. - Mogliśmy na Was liczyć tak zupełnie bezinteresownie z czystego porywu serca. Jesteście wspaniali!