Tak wyglądał Bieg bez Granic w Gubinie trzy lata temu, jeszcze przed pandemią. W imprezie wzięło udział ponad 500 osób!

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Wielki bieg, duża liczba uczestników i zdjęć. Pierwsza część fotografii z Biegu bez Granic 2019 w Gubinie i Guben.
Wielki bieg, duża liczba uczestników i zdjęć. Pierwsza część fotografii z Biegu bez Granic 2019 w Gubinie i Guben. Łukasz Koleśnik
Bieg bez Granic to niezwykle popularna impreza sportowa, organizowana w Gubinie oraz Guben. Trzy lata temu odbyła się ona w listopadzie, jeszcze przed pandemią koronawirusa. Była to siódma odsłona Biegu bez Granic, w której udział wzięło ponad 500 osób!

Główny bieg na 10 kilometrów w kategorii Open wygrał Dawid Klaybor z Żagania, drugie miejsce zajął Jacek Stadnik (Run Planet), a trzecie Adam Marysiak z Nowej Soli. Wśród kobiet w kategorii Open najlepsza była Ewelina Michnowicz z Krosna Odrzańskiego. Za nią przybiegła Anna Dziopa-Kann z Żagania, a ostatni stopień podium zdobyła Edyta Sulikowska z Gubina.

W Biegu bez Granic trzy lata temu wzięli udział mieszkańcy całego regionu, nie tylko z Gubina i Krosna Odrzańskiego, ale również m.in. Słubic, Sulechowa, Zielonej Góry, Żar czy Żagania. Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego wydarzenia! Tych jest mnóstwo, więc przedstawimy je w trzech częściach.

Wielki bieg, duża liczba uczestników i zdjęć. Pierwsza część fotografii z Biegu bez Granic 2019 w Gubinie i Guben.

Tak wyglądał Bieg bez Granic w Gubinie trzy lata temu, jeszc...

A tutaj wspomniane pozostałe dwie części:

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kadra Polski w futsalu trenuje w Mielcu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gubin.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie